Om oss

Fon Anlegg ble etablert 1.juni 2015 og er en lokal maskin entreprenør i Sandefjord med kontorer på Nordre Fokserød 24 i Sandefjord.

Selskapet eies av Odd Henrik Almehagen, Joakim Aarøe, Carl Christian Fon, Rolf Arne Larsen og Jarle Hillestad.

Daglig Leder Carl Christian, Styreleder Jarle Hillestad.

Selskapet utfører alle arbeider innen graving, massetransport, drenering, brøyting, rivning, veg, vann og avløp.

Selskapet har i dag 42 fast ansatte og har kontorer på Nordre Fokserød 24 i Sandefjord. Omsetning for ca 140 mill.

Vår hovedmålsetning er å ha fornøyde kunder, vi ønsker å ha en kort linje mellom oppdragsgiver og oss.

Ingen jobb for liten eller for stor !!!

KONTAKT OSS

 

Gert Einar Andersen

Kontor og HMS-Leder
gert@fon.no

Jon Dahl Rasmussen

Anleggsleder
jon@fon.no

Rolf Arne Larsen

Anleggsleder
rolf@fon.no

Jarle Hillestad

Styreleder
jarle@fon.no

Carl Christian Fon

Daglig leder
carl@fon.no

Odd Henrik Almehagen

Anleggsleder
odd@fon.no

Joakim Aarøe

Anleggsleder
joakim@fon.no

Tommy Evensen

Anleggsleder
tommy@fon.no