Om oss

Fon Anlegg ble etablert 1.juni 2015 og er en lokal maskin entreprenør i Sandefjord med kontorer på Nordre Fokserød 24 i Sandefjord.

Selskapet eies av Storskogen AS som majoritetseier og Odd Henrik Almehagen, Joakim Aarøe, Carl Christian Fon, Rolf Arne Larsen og Jarle Hillestad.

Daglig Leder i selskapet er Carl Christian Fon.

Selskapet utfører alle arbeider innen graving, massetransport, drenering, brøyting, rivning, veg, vann og avløp.

Selskapet har i dag 43 fast ansatte og har kontorer på Nordre Fokserød 24 i Sandefjord. Omsetning for ca 140 mill.

Vår hovedmålsetning er å ha fornøyde kunder, vi ønsker å ha en kort linje mellom oppdragsgiver og oss.

Ingen jobb for liten eller for stor !!!

KONTAKT OSS

 

Gert Einar Andersen

Kontor og HMS-Leder
gert@fon.no

Rolf Arne Larsen

Anleggsleder
rolf@fon.no

Jarle Hillestad

Administrasjon
jarle@fon.no

Carl Christian Fon

Daglig leder
carl@fon.no

Odd Henrik Almehagen

Anleggsleder
odd@fon.no

Joakim Aarøe

Anleggsleder
joakim@fon.no

John Inge Heimdal

Anleggsleder
john@fon.no

Tommy Evensen

Anleggsleder
tommy@fon.no

Kim Kanten

Ass.anleggsleder
kim@fon.no